سفر به روسیه با قطار

قیمت بلیط قطار

چندین راه برای بررسی وقت و هزینه های سفر برای سفر در روسیه، اوکراین، بلاروس، ازبکستان، قزاقستان و دیگر جمهوری های سابق شوروی وجود دارد:

از سیستم رزرو آنلاین واقعی روسیه استفاده کنید. این به طور مستقیم به پایگاه اطلاعاتی روسیه Railways برای زمان و زمان در دسترس بودن لینک می کند، گرچه قیمت ها نشان داده شده است که هزینه واقعی Real Russia را شامل می شود که هزینه رزرو آنها (معمولا ۱۵ تا ۲۳ درصد بیشتر از قیمت بلیط قطار) است. شما می توانید این را برای رزرو آنلاین با واقعی روسیه، یک گزینه خوب به عنوان آنها ارائه خدمات پس از فروش خوب انگلیسی زبان استفاده کنید.

از وب سایت روسی راه آهن www.rzd.ru استفاده کنید. این نشان می دهد تا زمان قطار و در دسترس بودن، به اضافه قیمت واقعی روسیه Railways که شما می خواهید در دفتر بلیط پرداخت. این مورد فقط در روسیه به کار می رود، اما از سال ۲۰۱۳ آن نسخه انگلیسی (تا حدودی مخفی) بوده است. مشاوره من در مورد استفاده از وب سایت راه آهن روسیه را ببینید.

توصیه های مسافرتی…
هزینه های قطار در روسیه گران نیستند، گرچه در چند سال اخیر قیمت های قابل توجهی افزایش یافته است. در سال ۲۰۰۹، مسکو-سنت پترزبورگ در قطار سواری با کیفیت بالا از جمله قطار ۱/۲ Krasnaya Strela حدود ۳۰۰۰ روبل (۶۲ پوند) هزینه می کند. در یک قطار شبانهی مسکو-سنت پترزبورگ مانند قطار ۵۶ میتوانید بلیطهای کوپه را به اندازه ۲،۲۶۰ روبل (۴۷ پوند)، اسکلههای پلاتکارتنی برای ۱۴۰۰ روبل (۳۰ پوند) پیدا کنید، هر چند من هنوز هم توصیه میکنم بهتر شدن قطارها

به دنبال قطارهای توصیف شده به عنوان شرکت، کوتاه برای تفریح است که رده با کیفیت بالا از قطار سریع از راه دور با مربیان مدرن ترین و استاندارد استاندارد خدمات در فضای باز است.

کرایه های روسی در فصل متفاوت است. کرایه های بیشتر در عید پاک، سال نو، جولای و اوت، هزینه های پایین تر در ماه ژانویه و فوریه است. کرایه های بالاتر برای قطارهای سریع با کیفیت بالا، هزینه های پایین تر برای قطارهای نامرغوب کم کیفیت، هزینه می شود.

در بهترین قطارها، شما می توانید بلیط را بدون «خدمات» (بدون وعده های غذایی) یا «با خدمات» خریداری کنید (وعده های غذایی هم در رستوران یا در بخش خود خدمت می کنند). یک عدد در برابر یک آرم چاقو و چنگال در سیستم رزرو واقعی روسیه یا ‘ی’ با شماره در ستون ‘category’ در rzd.ru نشان دهنده تعداد کل وعده های غذایی است که شما با بلیط «با خدمات» دریافت می کنید، ممکن است فقط یک یا دو بار در یک سفر چندین روزه باشید. یک نمونه از نوع غذا خدمت شده را می توان در این عکس ها از مسکو-ایرکوتسک و ولادیموخت راسوی مشاهده کرد.

قطارها در روسیه به مسکو می روند و زمانبندیهای راه آهن روسیه معمولا زمان مسکو را در طول زمان نشان می دهند. به یاد داشته باشید زمان محلی شما می تواند ۵ ساعت جلوتر از زمانی که شما به ولادی وستوک رسیدن! (سیستم واقعی روسیه به شما اجازه می دهد تا بین زمان محلی و مسکو را تغییر دهید).

کودکان: در روسیه، یک کودک ۰-۴ ساله آزاد می شود، کودکان ۵ تا ۹ ساله در نیمه کرایه سفر می کنند، کودکان ۱۰ ساله و بالاتر باید کرایه کامل را پرداخت کنند. مهم: توجه داشته باشید که بر خلاف قطارها در اکثر اروپا، در قطارهای روسیه (www.keysafar.com)، حتی نوزادان و نوزادان به صورت رایگان سفر می کنند باید بلیط (رایگان) با نام خود را بر روی آن داشته باشند.

مسکو به سنت پترزبورگ با قطار: راهنمای سریع …
مسکو-سنت پترزبورگ محبوب ترین مسیر در روسیه است. این سفر به طور سنتی توسط یک قطار راحت خوابیدن ساخته شده است (با هزینه نهایی رزرو هتل)، هرچند قطارهای روز سرعت بالا در Sapsan در حال حاضر ظاهر خود را با زمان سفر به کمتر از ۳ ساعت ۵۰ دقیقه ساخته شده است. در ضمن، در سال ۲۰۱۰ سفر قطار ۷۷٪ سهم بازار مسکو به بازار سنت پترزبورگ (۴۸٪ ساپسن و ۲۹٪ خوابگاه و سایر قطارها) بود. تنها ۲۳ درصد سفرها به مسافرت هوایی اختصاص داشت.

قطارهای روز سرعت بالا، معرفی شده در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۰۹: اولین قطار روز سرعت بالا با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت (Serezine Falcon) بین مسکو و سنت پترزبورگ در دسامبر ۲۰۰۹، تنها ۳ ساعت و ۵۵ دقیقه وارد شد. در حال حاضر ۵ سرویس در هر روز در هر جهت وجود دارد، با عملکرد ۹۹٪ در زمان واقعی و عامل بار متوسط ​​۸۳٪ کامل است. قطارهای Sapsan توسط زیمنس ساخته شده و بر اساس ICE آلمان عالی است. ویدیوهای سلفی راه آهن روسیه را ببینید.

پاسخ دهید